MES – PROJEKTO „AŠ UŽ LIETUVĄ“ DALYVIAI

Vos pasirodžius kvietimui dalyvauti nacionaliniame projekte ,,AŠ UŽ LIETUVĄ“, kurį inicijavo Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija, visa mokyklos bendruomenė (koordinatorė D. Daujotienė) jau žinojome: ir mes, Daugėlių pagrindinės mokyklos mokiniai, būtinai jame dalyvausime. Organizatorių skatinimas gražinti ir tvarkyti savo mokyklos, mikrorajono aplinką - jau tapo mūsų kasdieninio gyvenimo dalis.

Pasirinkome šias veiklos kategorijas: GRAŽINK, ŠVĘSK. Jau visą pavasarį mokyklos kabinetuose auginami gėlių daigeliai, kuriuos prižiūri bei laisto mokiniai, patarimus dalija mamos, mokytojos, kad tik geriau augtų su meile pasodintos gėlės. Visa tai ir bus pasodinta minėtose viešosiose erdvėse. O tada būtinai ŠVĘSIME prasmingos darbo dienos pabaigą - tai bus piknikas mokyklos vidaus kiemelyje: gerdami arbatą, vaišindamiesi mokyklinėmis bandelėmis, kalbėsime apie žolynų grožį ir naudą sveikatai, kaip svarbu puoselėti grožį. Juk ne veltui yra sakoma: ,,Augalai ir yra raidės, kuriomis rašo mūsų KŪRĖJAS“ (V. Megre).

Kam viso to reikia? Ogi, mums, mokiniams, mokytojams, mūsų mamoms su mažais broliukais ir sesutėmis, močiutėms – visiems, kurie ir vasarą mielai skuba čia prisėsti ant suolelio gluosnių, beržų ar klevų pavėsyje... Pagaliau tai mūsų dovana LIETUVAI – juk esame jos dalis.
Warning: No images in specified directory. Please check the directoy!

Debug: specified directory - https://www2652.vu.lt/images/16geguze/uz_Lietuva
D. Janušauskienė